EĞİTİM FAKÜLTESİ


Fakülte Teknoloji Destek Grubu

 

 

Görev

 Ad & Soyad

 E-Posta

 Tel

Oda

Kat Bilgisayarları, Öğrenci 

Asistanları, Web Sunucu, Switchler, Kablolu-Kablosuz Internet, Fakülte IP Bloğu

Laboratuvarlar, Laboratuvar Kullanımı

(EF-20, EF-24, EF-26)

Fakülte Web

Koordinatörü, (Fakülte

Web Sayfaları ve Arayüz Geliştirme Projeleri, Yayınlar

E-Mail grupları,

Kurumsal Sosyal Medya Hesapları (Facebook, Twitter, Flickr,Linked-in),

Bilgi İşlem İletişim,

Sınıf Bilgisayarları,

Sınıf Teçhizat Kullanımı,

Sınıf Problemleri 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Araş. Gör. Orhan Aslan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aorhan@metu.edu.tr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(0 312) 210 4186

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EFA-21

 

TDG Ofisi Öğrenci Asistanları

Arda Özel

Ayşe Şeyma Kaymak

Azize Çalışkan

Mehmet Demir

Sümeyye Beki

 

 

 



Eğitim Fakültesi Bölüm Bilgisayar Koordinatörleri



Bölüm

Ad & Soyad

 E-Posta

Tel

Oda

 

Beden Eğitimi ve Spor Bölümü

 

 

Arş. Gör. Alper Yıldız (web)

 

yalper@metu.edu.tr

 

(0 312) 210 4024

 

EFA-421

 

Bilgisayar Teknolojileri ve Eğitimi Bölümü

 

Arş.Gör. Ali Battal

Arş.Gör. Ozan Raşit Yürüm (web)

 

 

albattal@metu.edu.tr

oyurum@metu.edu.tr

 

(0 312) 210 4183

(0 312) 210 7526

 

C-105

EFC-06

 

Eğitim Bilimleri Bölümü

 

Arş. Gör. Hasan Yücel Ertem

Arş. Gör. Gülçin Gülmez Dağ (web)

 

 

hertem@metu.edu.tr

ggulcin@metu.edu.tr

 

(0 312) 210 4040

(0 312) 210 4045

 

EFA-307

EFA-318

 

Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi

Bölümü


 

 

Arş. Gör. Aykut Bulut (web)

Arş. Gör. Selçuk Kılınç (web)

Arş. Gör. İbrahim Bilim

 

abulut@metu.edu.tr

skilinc@metu.edu.tr

ibilim@metu.edu.tr

 

(0 312) 210 4059

(0 312) 210 3665

(0 312) 210 7506

 

EFA-107

EFA-40

EFA-39

 

Temel Eğitim Bölümü

 

Arş.Gör. Muhammet Ali Karaduman (web)

Araş. Gör. Celal İler (web)

 

 

muhammet@metu.edu.tr

 

iler@metu.edu.tr

 

(0 312) 210 7382

 

(0 312) 210 7508

 

 

 

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü

 

Arş. Gör. Gülden Taner (web)

Arş.Gör. Ufuk Ataş (web)

Arş. Gör. Orhan Demir

 

gtaner@metu.edu.tr

 

atas@metu.edu.tr

deorhan@metu.edu.tr

 

(0 312) 210 6488


(0 312) 210 6488

(0 312) 210 6488

 

EFB-20

 

EFB-20

EFB-20