EĞİTİM FAKÜLTESİ
Son Güncelleme:
14/11/2018 - 15:27
Araştırma görevlileri arasında arama yapmak için lütfen
Beden Eğitimi ve Spor Bölümü
Ayşegül Rosa Aksoy aksoya [at] metu.edu.tr
Coşkun, Betül bcoskun [at] metu.edu.tr
Gözeller, Ahmet Buğra bugragoz [at] metu.edu.tr
Kılıç, Koray  kkilic [at] metu.edu.tr
Kavi-Şimşek, Nehir nehirs [at] metu.edu.tr
Sarıkaya Serap userap [at] metu.edu.tr
Ünlü, Gürcan ugurcan [at] metu.edu.tr
Yazıcı, Tuba ytuba [at] metu.edu.tr
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü
Alemdağ, Ecenaz ecenaza [at] metu.edu.tr
Aytekin, Merve mervea [at] metu.edu.tr
Caner, Sonay csonay [at] metu.edu.tr
Çelik, Berkan cberkan [at] metu.edu.tr
Doğan, Sibel sidogan [at] metu.edu.tr
Dönmez, Mehmet mdonmez [at] metu.edu.tr
Eşfer-Günay, Sezin esfer [at] metu.edu.tr
Güleç, Mustafa mgulec [at] metu.edu.tr
Kara, Ersin ekara [at] metu.edu.tr
Tunga, Yeliz yelizt [at] metu.edu.tr
Türkmen, Gamze gturkmen [at] metu.edu.tr
Yürüm, Ozan Raşit oyurum [at] metu.edu.tr

Eğitim Bilimleri Bölümü
Eğitim Programları ve Öğretim
Aktaş, Halil Han halilhan [at] metu.edu.tr
Alataş, Hürriyet hurriyet [at] metu.edu.tr
Çınar, Gonca gcinar [at] metu.edu.tr
Demir Erdoğan, Ceren cedemir [at] metu.edu.tr
Gök-Ayyıldız, Neslihan ngok [at] metu.edu.tr
Kandemir, Anıl anilk [at] metu.edu.tr
Özcan, Burcu ozcanb [at] metu.edu.tr
Yıldırım, Özlem Fatma yiozlem [at] metu.edu.tr
Yılmaz, Elanur elanur [at] metu.edu.tr

Eğitim Yönetimi ve Planlaması Programı

Akşab, Şahabettin aksab [at] metu.edu.tr
Kaya Kaşıkçı, Sevgi kasevgi [at] metu.edu.tr
Keleş, Elif elifk [at] metu.edu.tr
Kulakoğlu, Büşra busraku [at] metu.edu.tr

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Programı

Özel, Dilara dozel [at] metu.edu.tr
Ulu-Yalçınkaya, Ayşe ulayse [at] metu.edu.tr
Seymenler, Seçil secils [at] metu.edu.tr
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü
Kimya Eğitimi
Eren-Şişman, Nuran Ece neren [at] metu.edu.tr
Kılınç, Selçuk skilinc [at] metu.edu.tr
Sarıcı, Esra esarici [at] metu.edu.tr
Sosyal, Ceren sceren [at] metu.edu.tr
Matematik Eğitimi
Cansu-Kurt, Ümmügülsüm ucansu [at] metu.edu.tr
Kol, Murat mkol [at] metu.edu.tr
Şay, Rüya ruyasay [at] metu.edu.tr
Fizik Eğitimi
Demirtaş, Dilber ddilber [at] metu.edu.tr
Garip, Belkıs belkis [at] metu.edu.tr
Şatgeldi, Ayşe Nihan snihan [at] metu.edu.tr
Temel Eğitim Bölümü
Okul Öncesi Eğitimi
Alan, Havva Ayça aalan [at] metu.edu.tr
Cengizoğlu, Seçil ksecil [at] metu.edu.tr
Coşkun-Tuncay, Tuna ctuna [at] metu.edu.tr
Demirtaş, Seden seden [at] metu.edu.tr
Eryiğit, Sümeyra seryigit [at] metu.edu.tr
Güvelioğlu, Elif guelif [at] metu.edu.tr
İler, Celal iler [at] metu.edu.tr
Ketenci, Olcay kolcay [at] metu.edu.tr
Şenyurt, Ezgi esenyurt [at] metu.edu.tr
Tonga, Funda Eda edatonga [at] metu.edu.tr
Terzioğlu, Tuğçe Esra tuslu [at] metu.edu.tr
Yalçın, Fatma fay [at] metu.edu.tr
Yılmaz, Nursel nyilmaz [at] metu.edu.tr
Matematik Eğitimi
Arslan, Okan arokan [at] metu.edu.tr
Ayan, Rukiye rayan [at] metu.edu.tr
Aytekin, Emine ayemine [at] metu.edu.tr
Bulut, Aykut abulut [at] metu.edu.tr
Dilberoğlu, Merve armerve [at] metu.edu.tr
Kandil, Semanur semanur [at] metu.edu.tr
Kaplan, Gözde gkaplan [at] metu.edu.tr
Kubar-Yılmaz, Ayşenur akubar [at] metu.edu.tr
Özen-Kuş, Mehtap ozmehtap [at] metu.edu.tr
Fen Eğitimi
Bilim, İbrahim
Boğar, Yurdagül ybogar [at] metu.edu.tr
Çakır-Yıldırım, Birgül cbirgul [at] metu.edu.tr
Çaylak, Burak bcaylak [at] metu.edu.tr
Çetinkaya-Aydın, Gamze cegamze [at] metu.edu.tr
Demirci, Sinem cosinem [at] metu.edu.tr
Sağdıç, Ali asagdic [at] metu.edu.tr
Şen, Mehmet msen [at] metu.edu.tr
Yılmaz-Yendi, Bahar ybahar[at] metu.edu.tr
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
Akkuş, Mehmet makkus [at] metu.edu.tr
Arslan, Özlem aozlem [at] metu.edu.tr
Ataman, Esra atamanes [at] metu.edu.tr
Ataş, Ufuk atas [at] metu.edu.tr
Aydoğdu-Çelik, Merve maydogdu [at] metu.edu.tr
Aysan, Zeynep aysan [at] metu.edu.tr
Balıkçı, Gözde balikci [at] metu.edu.tr
Çiftçi, E. Yasin yciftci [at] metu.edu.tr
Demir-Ayaz, Aycan aaycan [at] metu.edu.tr
Doğan Aslantatar, Sadenur sdogan [at] metu.edu.tr
Gümüşok, Fatma fgumusok [at] metu.edu.tr
İpekçi, Yeşim yipekci [at] metu.edu.tr
Karakuş, Esra ekarakus [at] metu.edu.tr
Kesici, Alper kesici.alper [at] metu.edu.tr
Mutlu, Merve mmerve [at] metu.edu.tr
Nazlı, Elzem enazli [at] metu.edu.tr
Oruç, Sinem sinem.oruc [at] metu.edu.tr
Tekşen Memiş, Ayşe ateksen [at] metu.edu.tr